Hoe je ClubCollect kostenneutraal kunt gebruiken

Als vereniging wil je efficiënt en kostenbesparend werken, en een ledenadministratiesysteem zoals ClubCollect kan hierbij een cruciale rol spelen. In deze blog gaan we bekijken hoe je de kosten van ClubCollect kunt optimaliseren, zodat jouw vereniging kan profiteren van een gestroomlijnd en budgetvriendelijk administratieproces.

Kies het juiste abonnement:
ClubCollect biedt verschillende abonnementsvormen aan, elk met specifieke functies en prijspunten. Analyseer de behoeften van jouw vereniging en kies het abonnement dat het beste aansluit bij de vereisten van jouw ledenadministratie. Zo betaal je enkel voor wat je echt nodig hebt.

Gebruik de automatiseringsfuncties:
ClubCollect biedt verschillende geautomatiseerde processen, zoals herinneringen voor openstaande betalingen, automatische incasso's en rapportages. Door deze functies te benutten, minimaliseer je handmatige taken en bespaar je kostbare tijd en mankracht.

Stimuleer online betalingen:
Moedig jouw leden aan om online te betalen via ClubCollect. Dit versnelt het betalingsproces en vermindert het gebruik van traditionele betaalmethoden, zoals contant geld of overschrijvingen, die extra verwerkingskosten met zich kunnen meebrengen.

Groepeer betalingen:
ClubCollect biedt de mogelijkheid om betalingen te groeperen, wat betekent dat je meerdere facturen in één keer kunt incasseren. Door dit regelmatig te doen, verminder je de transactiekosten en optimaliseer je het betalingsproces.

Zorg voor een actueel ledenbestand:
Een up-to-date ledenbestand is essentieel om onnodige kosten te voorkomen, zoals het versturen van facturen naar oud-leden. Houd het ledenbestand in ClubCollect actueel om efficiënt te blijven werken.

ClubCollect is een waardevol hulpmiddel voor verenigingen die hun ledenadministratie willen optimaliseren en kosten willen besparen. Door het juiste abonnement te kiezen, geautomatiseerde functies te benutten, online betalingen te stimuleren en het ledenbestand actueel te houden, kun je de efficiëntie van jouw vereniging aanzienlijk verbeteren. Met deze stappen kun je ClubCollect optimaal gebruiken en tegelijkertijd de financiële gezondheid van jouw vereniging versterken. Investeer vandaag nog in een gestroomlijnde ledenadministratie en zie hoe jouw vereniging floreert.

Share:

Jij houdt toch ook het liefst tijd over
bij het innen van gelden?

Vraag vrijblijvend meer informatie aan en ontdek waarom
ruim 1.700 gebruikers je al met succes zijn voorgegaan!

Vul het beveiligde formulier in zodat we binnen één werkdag contact met je op kunnen nemen om je wensen te bespreken. Tijdens de vrijblijvende demo zie je direct hoeveel tijd je kunt besparen met onze oplossing.

  • Bespaar tot 90% van je tijd bij het innen van gelden
  • Te gebruiken i.c.m. elke ledenadministratie
  • Alles in één overzichtelijk systeem
  • Meer gemak én service voor de leden
  • Ruim 10 jaar ervaring

Direct contact? Bel dan naar 085 760 6666.

Onze gebruikers geven ons gemiddeld een:
8,4
Foto van Gerrit Jan Steenbergen - Supportersvereniging Vitesse
“Met ClubCollect zijn we klaar voor de AVG, en hebben we een sterke partner gevonden die ons helpt bij het organiseren van onze ledenadministratie en bij het innen van lidgelden!”

Gerrit-Jan Steenbergen

Supportersvereniging Vitesse