Hoe SSV'65 de betaallink inzet voor het verkopen van clubsjaals en tribunestoelen tot het organiseren van mosselavonden

In het kort

Tim Joosse is sinds vier jaar voorzitter bij SSV’65, deze Zeeuwse voetbalclub uit Goes is actief in het zaterdagvoetbal en telt 500 leden. Ook Tim heeft jarenlang zelf gevoetbald, maar vervult tegenwoordig zijn taken langs het veld. De voetbalclub is een heus begrip in de omgeving en bestaat al zo’n 55 jaar. In 1965 kwam de naam: Samen Sporten Vereent 1965 ten tonele en werd er begonnen aan een prachtig voetbalverhaal.

Zo’n drie jaar geleden legde SSV’65, zoals Tim zelf verwoord, haar oor te luister bij andere sportverenigingen. Zo liep de club tegen de diensten van ClubCollect aan en werd er gekozen om af te stappen van de traditionele vorm van contributie-inning. Voor die tijd verliep de contributie-inning heel traditioneel via de post, zo ook de herinneringen en eventuele aanmaningen. Omdat de club destijds een enorme groei doormaakte, werd deze manier van innen steeds bewerkelijker. Sinds de samenwerking met ClubCollect zit de vereniging hier veel korter op.

‘’Nu bereiken we de leden veel vlotter en directer. Daarnaast is de koppeling met de verschillende betalingsmogelijkheden een absolute verademing, dit past ook bij het verwachtingspatroon van leden en ouders.’’

Het gebruik van de Betaallink

Sinds de uitbraak van het Coronavirus en de genomen maatregelen hiertegen, die ervoor gezorgd hebben dat de club inkomsten misloopt, zijn er een aantal acties opgezet. Er werd gekozen om betalingen hiervoor te innen via de betaallink van ClubCollect, omdat het voor de leden fijn is te kunnen betalen via een voor hen al vertrouwde partij. Zowel het aanmaken van de betaallink als betalen via de betaallink gaat vlot, volgens Tim.

Voorheen werden er ook al eens spontaan artikelen verkocht aan de leden of werden er bijdragen gevraagd voor evenementen, deze werden toendertijd nog afgerekend in de kantine. Iets waar Joost nu niet meer aan zou moeten denken. De mogelijkheid tot downloaden van de gegevens na betaling met de betaallink maakt het een stuk eenvoudiger om bijvoorbeeld het uitleveren van de spullen praktischer vorm te geven.

De clubsjaal

Zo’n 15 jaar geleden heeft de club al eens een clubsjaal laten ontwerpen. Het Coronavirus heeft er voor gezorgd dat leden zichzelf wellicht minder verbonden voelen met hun club, nu de kantines dicht zijn en de trainingen voor het grootste gedeelte afgelast worden. Door middel van het kopen en dragen van de clubsjaal kunnen de leden verbondenheid met de club tonen. De sjaal is tegelijkertijd ook een ideaal kerstcadeau om te geven of te krijgen en wordt persoonlijk thuis afgeleverd. Zo heeft de club toch weer even contact met de leden, uiteraard op 1.5 meter. Hier is expliciet voor gekozen, die persoonlijke contacten missen ze namelijk het meest.

Verkoop van de stoelen op de gerenoveerde tribunes

SSV’65 heeft de betaallink inmiddels ook ingezet om stoelen op de tribune te verkopen aan leden. Deze heeft namelijk een opknapbeurt ondergaan en is sinds kort helemaal naar wens. Toen de stoelen eenmaal gemonteerd waren zijn er binnen een dag, via de betaallink, 30 extra stoelen verkocht! Tim geeft dan ook aan dat SSV’65 de betaallink zeker zal blijven inzetten voor toekomstige projecten. Zowel projectmatig, voor een crowdfunding als voor evenementen zoals mosselavonden. Tot slot zou Tim andere verenigingen aanraden gebruik te maken van de betaallink, hij omschrijft deze in een zin als: een gemakkelijke en overzichtelijke digitale oplossing voor iedere vereniging.

‘’De betaallink is een perfecte aanvulling binnen het al zeer complete Clubcollect verhaal, het geeft overzicht. Zowel voor initiatiefnemers van de actie als voor de financieel verantwoordelijken.’’

Share:

Jij houdt toch ook het liefst tijd over
bij het innen van gelden?

Vraag vrijblijvend meer informatie aan en ontdek waarom
ruim 1.700 gebruikers je al met succes zijn voorgegaan!

Vul het beveiligde formulier in zodat we binnen één werkdag contact met je op kunnen nemen om je wensen te bespreken. Tijdens de vrijblijvende demo zie je direct hoeveel tijd je kunt besparen met onze oplossing.

  • Bespaar tot 90% van je tijd bij het innen van gelden
  • Te gebruiken i.c.m. elke ledenadministratie
  • Alles in één overzichtelijk systeem
  • Meer gemak én service voor de leden
  • Ruim 10 jaar ervaring

Direct contact? Bel dan naar 085 760 6666.

Onze gebruikers geven ons gemiddeld een:
8,4
Foto van Gerrit Jan Steenbergen - Supportersvereniging Vitesse
“Met ClubCollect zijn we klaar voor de AVG, en hebben we een sterke partner gevonden die ons helpt bij het organiseren van onze ledenadministratie en bij het innen van lidgelden!”

Gerrit-Jan Steenbergen

Supportersvereniging Vitesse