HVV Hollandia - 'ClubCollect is een mooi programma, het bespaart je veel tijd en bovenal kosten!'

Met het Juliana sportpark als thuisbasis, presteert Hoornse Voetbalvereniging Hollandia (ook wel HVV Hollandia) uitstekend dit seizoen. De club is opgericht op 1 september 1898 en is met haar 400 leden tegenwoordig een heus begrip in de regio.

De maand januari stond voor ClubCollect in het teken van het versturen van de jaarlijkse enquêtes. HVV Hollandia werkt zo’n drie jaar samen met ClubCollect en waardeert haar diensten zelfs met het cijfer 10! Inmiddels is er een fijne, warme band ontstaan en heeft het wedstrijdshirt van de club zelfs een mooie plek gekregen in ons kantoor.

Vandaar dat ClubCollect in gesprek is gegaan met Sara Kluft, de huidige penningmeester van HVV Hollandia. Op aanraden van haar voorganger nam Sara in 2017 een kijkje op de website en de rest is geschiedenis. Sara is sinds november 2019 werkzaam als penningmeester en zou niet meer zonder de samenwerking met ClubCollect willen. “De voornaamste reden dat wij nu ClubCollect gebruiken is de tijdsbesparing.” Voordat HVV Hollandia de overstap maakte was Sara alleen verantwoordelijk voor de boekhouding en de ledenadministratie van de vereniging. Omdat zij mede door de samenwerking tijd overhoudt, zijn haar functies flink uitgebreid. Ze bespaart namelijk zo'n 5 uur per maand! Zo is Sara aangesteld als hoofd-inkoop, vrijwilligerscoördinator en penningmeester, zoals eerder al even aangegeven.

Tijdens de piek in juli, wanneer de jaarlijkse contributie-inning begint, merkt HVV Hollandia nóg meer van de voordelen die ClubCollect met zich meebrengt. Voorheen werden alle facturen 1 voor 1 verstuurd, Sara vergelijkt deze werkwijze met het huidige systeem: “Nu kan ik een bestand uit ons ledenadministratiesysteem halen, aanpassen en gemakkelijk plakken in een ClubCollect batch. Alles gaat per team en dit is zeker een tijdsbesparing.”

Toch merkt HVV Hollandia dat je als organisatie geen inzicht hebt in de financiële situatie van jouw leden, laatbetalers zullen er altijd tussen blijven zitten. Maar, met het overzicht van niet-betaalde leden binnen de ClubCollect omgeving wordt het versturen van herinneringen bijna geheel uit handen genomen.

Voor HVV Hollandia telt dan ook vooral het gebruiksgemak. Ook over dit punt kijkt zij positief naar de samenwerking: “Het is een makkelijke manier van betalen, voor een aantal leden natuurlijk altijd even wennen. Maar als ze er eenmaal aan gewend zijn loopt het goed.”

ClubCollect wenst HVV Hollandia veel succes het komend seizoen! Houd die eerste plaats van de zondag-1 senioren vast.

Share:

Jij houdt toch ook het liefst tijd over
bij het innen van gelden?

Vraag vrijblijvend meer informatie aan en ontdek waarom
ruim 1.700 gebruikers je al met succes zijn voorgegaan!

Vul het beveiligde formulier in zodat we binnen één werkdag contact met je op kunnen nemen om je wensen te bespreken. Tijdens de vrijblijvende demo zie je direct hoeveel tijd je kunt besparen met onze oplossing.

  • Bespaar tot 90% van je tijd bij het innen van gelden
  • Te gebruiken i.c.m. elke ledenadministratie
  • Alles in één overzichtelijk systeem
  • Meer gemak én service voor de leden
  • Ruim 10 jaar ervaring

Direct contact? Bel dan naar 085 760 6666.

Onze gebruikers geven ons gemiddeld een:
8,4
Foto van Gerrit Jan Steenbergen - Supportersvereniging Vitesse
“Met ClubCollect zijn we klaar voor de AVG, en hebben we een sterke partner gevonden die ons helpt bij het organiseren van onze ledenadministratie en bij het innen van lidgelden!”

Gerrit-Jan Steenbergen

Supportersvereniging Vitesse