Nieuwe gebruikersinterface en gezinsmogelijkheden voor onze ledenadministratie ClubBase!

Zoals jullie wellicht al weten, heeft ClubCollect naast haar facturatiemodule ook een ledenadministratie-module. Hierbij een aantal verbeterpunten waar we afgelopen tijd hard aan hebben gewerkt.

Omdat wij ons ledenadministratie-module altijd willen verbeteren, luisteren we naar de feedback van onze gebruikers. Door het versturen van vragenlijsten, evaluaties op locatie en telefonische feedback gesprekken hebben we enorm veel input mogen ontvangen. Door deze feedback te bundelen hebben we kunnen bepalen welke behoeften en wensen belangrijk zijn voor onze gebruikers.

Gebruikersinterface

We hebben de gebruikersinterface gebruiksvriendelijker gemaakt, naast dat het nieuwe design er mooier uitziet is het ook eenvoudiger om alle informatie zoals persoonsgegevens, abonnementen, facturen, labels en gewijzigde lidgegevens hier direct op terug te zien. Alle acties zijn nu ook uit te voeren op deze ene pagina!  Door deze verbetering is het nu mogelijk om snel een e-mail te versturen naar een van je leden, persoonsgegevens of financiële gegevens te wijzigen, en eenvoudig een factuur op te stellen.


Gezinsleden-functionaliteit

Hiernaast hebben we ook een gezinsleden-functionaliteit toegevoegd, deze nieuwe functionaliteit zorgt ervoor dat gezinnen worden gekoppeld in de ledenadministratie. Wanneer er betaalverzoeken worden aangemaakt, ontvangt alleen het gezinshoofd een betaalverzoek of een automatische incasso, op deze manier worden er minder betaalverzoeken en incasso’s uitgestuurd. Dit bespaart tijd voor de vereniging en voor het lid!

Omdat overzicht en eenvoudigheid belangrijk is voor onze gebruikers, hebben wij een gezinsfilter toegevoegd in ons ledenoverzicht. Hierdoor kan een gebruiker snel filteren op gezinnen, gezinsgrootte of alleen gezinsleden.


Betaallijsten uitdraaien

Veel van onze gebruikers voorzien hun leden van magazines, passen, welkomstgeschenken of organiseren evenementen voor hun leden. Wanneer gebruikers dit willen organiseren hebben zij een up-to-date ledenbestand nodig van alle betalende leden, dit is nu mogelijk door eenvoudig een uitdraai van alle betalende leden te genereren in een CSV of Excel bestand. Benieuwd naar de mogelijkheden voor jullie vereniging?

Neem dan contact met ons op en wij leggen alle voordelen van het portaal graag aan u uit.

Share:

Jij houdt toch ook het liefst tijd over
bij het innen van gelden?

Vraag vrijblijvend meer informatie aan en ontdek waarom
ruim 1.700 gebruikers je al met succes zijn voorgegaan!

Vul het beveiligde formulier in zodat we binnen één werkdag contact met je op kunnen nemen om je wensen te bespreken. Tijdens de vrijblijvende demo zie je direct hoeveel tijd je kunt besparen met onze oplossing.

  • Bespaar tot 90% van je tijd bij het innen van gelden
  • Te gebruiken i.c.m. elke ledenadministratie
  • Alles in één overzichtelijk systeem
  • Meer gemak én service voor de leden
  • Ruim 10 jaar ervaring

Direct contact? Bel dan naar 085 760 6666.

Onze gebruikers geven ons gemiddeld een:
8,4
Foto van Gerrit Jan Steenbergen - Supportersvereniging Vitesse
“Met ClubCollect zijn we klaar voor de AVG, en hebben we een sterke partner gevonden die ons helpt bij het organiseren van onze ledenadministratie en bij het innen van lidgelden!”

Gerrit-Jan Steenbergen

Supportersvereniging Vitesse