Sportvereniging Overbos - 'Met ClubCollect funding kun je zeer eenvoudig, laagdrempelig en vertrouwd doneren aan je favoriete club'

Even voorstellen

Sportvereniging Overbos werd opgericht op 17 mei 1986, met slechts vier speelvelden, een trainingsveld en EUR. 250,- voor de rest van de benodigdheden om te kunnen voetballen. Er werd begonnen met slechts twee mobiele directieketen. Een jaar later stond er, mede door het doorzettingsvermogen, een houten clubgebouw inclusief kantine met toiletunit, een bestuurskamer en vier kleedkamers. Nu, ruim dertig jaar later telt de sportvereniging 1.100 leden en 250 vrijwilligers, die samen goed zijn voor 80 teams. Van mini’s tot veteranen, de amateurvereniging staat volop in bloei en beschikt inmiddels over acht velden. Stephan Homan is al ruim drie jaar werkzaam als penningmeester bij Sportvereniging Overbos en in zijn dagelijks leven is hij werkzaam als directeur Sales & Marketing voor een telecomoperator uit Eindhoven.

Donaties vragen via de ClubCollect funding

Sportvereniging Overbos maakt al zo’n vier jaar gebruik van de diensten van ClubCollect. Er werd destijds gezocht naar een systeem die ervoor zorgde dat de contributie inning minder foutgevoelig en meer tijdsbesparend kon plaatsvinden.

Sinds dit seizoen maakt Sportvereniging ook gebruik van de betaallink. Stephan kreeg bij het inloggen in de ClubCollect omgeving een pop-up bericht waarin de aankondiging van de betaallink vermeld werd. Bij toeval zag hij de optie later nogmaals staan tussen de mogelijkheden van het systeem en bij het zien van de mogelijkheid tot vragen van donaties werd hij meteen enthousiast.

Zoals vrijwel elke sportvereniging in Nederland, loopt Sportvereniging Overbos dit seizoen flink wat inkomsten mis. Toen de sportkantines noodgedwongen moesten sluiten en ook deze inkomsten flink terugliepen twijfelde Stephan geen moment. Met behulp van de betaallink schakelde hij de hulp van de leden in en in een maand tijd werd er al ruim €2.400 opgehaald! Een mooi ‘’extraatje’’, zoals het Stephan het zelf verwoord.

Ook de leden ervaren het betalen via de betaallink eenvoudig, communiceren over de nieuwe manier van donaties ophalen was dan ook niet nodig. Om de actie wat extra aandacht te geven heeft Sportvereniging Overbos ervoor gekozen om gebruik te maken van een gepersonaliseerde widget. Dit is een visuele weergave, welke op de website geplaatst kan worden. Hierin wordt het doel van de actie, het streefbedrag en het al opgehaalde bedrag weergegeven. Ook kunnen leden vanuit hier met slechts een klik doneren.

‘’Zeer eenvoudig, laagdrempelig en vertrouwd doneren aan je favoriete club."

Voor nu heeft de vereniging ervoor gekozen om het bedrag te storten op de spaarrekening. Mocht het de komende maanden niet nodig zijn deze aan te breken, zal er wanneer het weer mogelijk is iets moois georganiseerd worden. Mocht er in de toekomst ergens nog een flinke investering voor nodig zijn, is Stephan zeker van plan de hulp van de leden weer in te schakelen via de betaallink.

Share:

Jij houdt toch ook het liefst tijd over
bij het innen van gelden?

Vraag vrijblijvend meer informatie aan en ontdek waarom
ruim 1.700 gebruikers je al met succes zijn voorgegaan!

Vul het beveiligde formulier in zodat we binnen één werkdag contact met je op kunnen nemen om je wensen te bespreken. Tijdens de vrijblijvende demo zie je direct hoeveel tijd je kunt besparen met onze oplossing.

  • Bespaar tot 90% van je tijd bij het innen van gelden
  • Te gebruiken i.c.m. elke ledenadministratie
  • Alles in één overzichtelijk systeem
  • Meer gemak én service voor de leden
  • Ruim 10 jaar ervaring

Direct contact? Bel dan naar 085 760 6666.

Onze gebruikers geven ons gemiddeld een:
8,4
Foto van Gerrit Jan Steenbergen - Supportersvereniging Vitesse
“Met ClubCollect zijn we klaar voor de AVG, en hebben we een sterke partner gevonden die ons helpt bij het organiseren van onze ledenadministratie en bij het innen van lidgelden!”

Gerrit-Jan Steenbergen

Supportersvereniging Vitesse